за компанијата

10 години ODM / OEM супериорен квалитет огледало бања и автомобил алтернативната локација за назад огледало фабрика.

Huizhou Jiajie Хардвер Електроника копродукции, Ltd  е ODM и OEM паметен огледало бања фабрика. Тоа со авто поле Кина Топ 10 ретровизорот фабрика и индивидуални хардвер и пластика фабрика. 2 Нашите вредност порака "Квалитетот е нашата култура".

Имаме чест да им служи на многу од Познати Бања огледало во целиот свет.
Добредојдовте да биде еден од нашите врвни "Вип".
Ние веруваме дека "квалитетот е душата на претпријатие"
Добредојдовте да не контактирате.
"Со нас вашите пари се безбедни вашиот бизнис во Сеф"

  • fdgs (1)
  • fdgs (2)
WhatsApp Online Chat !