за нас

Huizhou Jiajie Хардвер Електроника копродукции, Ltd  е ODM и OEM паметен огледало бања фабрика. Тоа со авто поле Кина Топ 10 ретровизорот фабрика и индивидуални хардвер и пластика фабрика. 2 Нашите вредност порака "Квалитетот е нашата култура".

нашата предност

1.Factory директни цена

квалитет 2.Nice

3.Small за добредојде (MOQ = 1PC) 

4.Quick превозот во рок од 5 ~ 25 дена

5.More од 300 дизајни, ОЕМ и ODM добредојде

6.Support 7 дена парите наплата

7.Payment преку PayPal, Али осигурување, T / T

Нашите главни производи - ODM и OEM паметен огледало бања

1. канцеларија проекти - згради, трговски центри, продавници, продавници, кино сали, спортски стадиони и Аренас, нашминка и танц студиа, јавни и заедницата Објекти
2. Угостителство проекти - Хотел, установи, мотели, Кревет за гости, конаци, на бродови, ресторани, барови, ноќни клубови, кафулиња, болници, конаците и салон

3. станбени проекти - Куќи, станови, апартмани, домови за стари лица, заедници, облекување соба, спална соба и бања

Имаме чест да се служи голем број на познати огледало бања целиот свет.

Добредојдовте да биде еден од нашите врвни "Вип".

Ние веруваме дека "квалитетот е душата на Enterprise"

Добредојдовте да не контактирате.

"Со нас вашите пари се безбедни вашиот бизнис во Сеф"

品质 团队 图 1

生产 流程图 1


WhatsApp Online Chat !