Контактирајте не

Huizhou Jiajie Хардвер Електроника Co.Ltd.

адреса

Zhuyuangang 235, Tiantou Село, Yuanzhou Град округот Boluo Huizhou Сити, провинција Гуангдонг, 516.100 НР Кина

телефон

Тел: 0086-86380875

Телефон: + 86-13516687199

Факс: 0086-0769-86331567

часа

Понеделник-недела: 24ч онлајн

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !