Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Може ли да добијам примерок цел за предводени од светлината огледало бања?

Да, ние го поздравуваме примерокот со цел да се тестира и да се провери квалитетот. Мешан примероци се прифатливи.

Што е со олово време?

Примерокот треба 3-5 дена, масовно производство на време треба 2-4 недели зависи од цел количество

Дали имате било какви MOQ граница за предводени од светлината бања огледало цел?

Ниска MOQ, 1pc за примерок проверка е достапен

Како го брод на стоките и колку време е потребно за да се дојде?

Ние обично брод од страна на ДХЛ, УПС, FedEx или ТНТ. Тоа обично трае 3-5 дена да пристигнат. Воздухопловни и поморски транспорт, исто така, по желба.

Како да постапите наредба за предводени од светлината огледало бања?

1. ги споделите со нас вашите барања или апликација.

2.we цитат според вашите барања или нашите предлози.

3. Клиентот потврдува примероци и места депозит за официјалниот редослед.

4. Ние организираме производството.

Дали е во ред да се печати логото ми на производот?

Да. Ве молиме да не информирате формално пред нашето производство и потврди дизајнот прво врз основа на примерок.

Дали ви се нудат гаранција за производите?

Да, ние нудиме 2 години гаранција на нашите производи.

Како да се справи со погрешна?

1. Нашите производи се произведени во строга контрола на квалитетот и неисправни стапка ќе биде помалку

од 0,2%.

2. За време на гарантниот период, ќе испрати нови светилки со нови со цел за мала количина. на

неисправни серија производи, ние ќе ги поправи и да им ја за вас или ние може да се разговара за решение з

ncluding повторно повик во согласност со реалната состојба.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !