Доверба Лозинка профил

капацитет за производство на


фабрика на информации

Фабрика Големина: 1,000-3,000 метри квадратни
Фабрика Локација: Huizhou
Број на производни линии: 6
Договор Производство: OEM услуги се нудат дизајн услуги понудени од Купувачот Етикета Понудена  
Годишно производство вредност: 10 милиони $ - САД $ 50 милиони

 

капацитет за производство на

Име на производ Произведени единици 
(претходна година)
Досега највисок 
годишен излез
Тип на единица
огледало бања 600000 800000 Парче / Парчиња


трговски капацитети


главни пазари Вкупниот приход (%)
Северна Америка 80,00%
Источна Европа 5,00%
Западна Европа 5,00%
Северна Европа, 5,00%
домашниот пазар 5,00%

 

Вкупно Годишна продажба: 10 милиони $ - САД $ 50 милиони
Извоз Процент: 81% - 90%

 

бизнис Услови

Прифатени Услови за испорака: ФОБ, EXW
Прифатени плаќање Валута: Долари, HKD, CNY
Прифатени Тип на плаќање: T / T, L / C, Кредитна картичка, PayPal, Кеш
Најблиската пристаниште: Shenzheng, Гуангжу

213dsdf

трговијата Способност

Број на вработени во трговија департмент: 3-5 луѓе
Просечна Водач Време: 10 ден (а)

WhatsApp Online Chat !