Rreth kompanisë

10 vjet ODM / OEM me cilësi të lartë banjo pasqyrë dhe e pasme e makinave pasqyrë fabrikë.

Huizhou Jiajie Hardware Electronics Co, Ltd,  është ODM dhe OEM fabrikë zgjuar banjo pasqyrë. Ajo me terren auto fabrikë Kina Top 10 e pasme pasqyrë dhe hardware individuale dhe fabrikë plastike. 2 Mesazhi ynë vlera "Cilësia është kultura jonë".

Ne kemi nderin të shërbejë shumë i famshëm pasqyrë banjo në të gjithë botën.
Mirë se vini të jetë një nga top tona "klientët VIP".
Ne besojmë se "Cilësia është shpirti i një ndërmarrje"
mirëpritur të na kontaktoni.
"Me Nesh Paratë juaj është i sigurt; Business tuaja në të sigurt"

  • fdgs (1)
  • fdgs (2)
WhatsApp Online Chat !