Rreth nesh

Huizhou Jiajie Hardware Electronics Co, Ltd,  është ODM dhe OEM fabrikë zgjuar banjo pasqyrë. Ajo me terren auto fabrikë Kina Top 10 e pasme pasqyrë dhe hardware individuale dhe fabrikë plastike. 2 Mesazhi ynë vlera "Cilësia është kultura jonë".

Advantage ynë

Çmimi 1.Factory drejtpërdrejtë

cilësi 2.Nice

3.Small rendi welcome (MOQ = 1PC) 

4.Quick anijeve brenda 5 ~ 25 ditëve

5.More se 300 harton, OEM & ODM mirëpritur

6.Support 7 ditë të kthejë paratë

7.Payment nga Paypal, sigurimit Ali, T / T

Produktet tona kryesore - ODM dhe OEM zgjuar banjo pasqyrë

1. Projektet Zyra - Zyra Ndërtesat, Qendrat Tregtare, dyqan me pakicë, Grocery Stores, kinematë, Sport Arena & Arenas, Make Up & Dance Studios, Public & Community Facilities
PROJEKTET 2. mikpritjen - Hotel, Resorts, motele, Bed & breakfasts, Inns, anijet turistike, restorante, bare, klube nate, Kafenetë, Spitale, Hospices & Salon

3. projekteve për banim - Houses, Condominiums, Apartments, Homes Retirement, Komunitetet, salcë Room, gjumi dhe banjo

Ne kemi nderin për të shërbyer shumë e pasqyrë banjo e famshme në të gjithë botën.

Mirë se vini të jetë një nga top tona "klientët VIP".

Ne besojmë se "Cilësia është shpirti i një ndërmarrje"

Mirëpritur të na kontaktoni.

"Me Nesh Paratë juaj është i sigurt; Business tuaja në të sigurt"

品质 团队 图 1

生产 流程图 1


WhatsApp Online Chat !