Customized SmarBathroom Mirror LED with Clock & Temperature Display and Anti-fog | jiajie - China Huizhou Jiajie Hardware Electronics

Customized SmarBathroom Mirror LED with Clock & Temperature Display and Anti-fog | jiajie

Përshkrim i shkurtër:

white oval bathroom mirror,frameless beveled bathroom mirror,framing a large bathroom mirror;Quality products, competitive prices and customer service – Contact us today to meet your needs.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Jiajie
  Numri Modeli:
  JJ-0024
  Feature:
  Ndriçuar, Zmadhues
  Mirror Formë:
  Drejtkëndësh, Sheshi / Round / drejtkëndësh / Oval
  Lloji:
  Pasqyra Bath, Pasqyra Frameless
  Produkt Seria:
  Mirror Lehta
  funksioni:
  Customized (dritë LED, Anti-mjegull, orën ekranit, shfaqje Temperatura)
  dimension:
  Customized (500x700mm, 800x600mm ...)
  Burim drite:
  SMD LED Chips, verdhë, të bardhë
  IP Vlerësurat:
  IP44
  materiali:
  Enviromental Silver Glass
  Typle Montimi:
  Wall Kalorësisë
  wattage:
  2x14W
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi perla
  kuti brendshme
  1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  port
  Guanzhou / Shenzhen
  Koha Lead
  10-30 days

  përshkrim i produktit
  Product Information
  lloj
  Bath Mirror, Mirror Frameless
  funksion
  customized:
  LED Light / Anti-mjegull / Temperatura Display / Clock Display
  material
  Enviromental Silver Glass + High Lehta Llambë
  dimension
  Verdhë / të bardhë
  tension Retated
  120V ~ 277V
  instalim
  Wall Kalorësisë
  ngjyra të lehta
  Verdhë / të bardhë
  Garanci
  2 vjet
  Modern Bath Mirror
  Procesi i prodhimit
  kompania e Informacionit
  FAQ

  Q1. A mund të ketë një mënyrë mostër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: Po, ne mirëpresim mënyrë mostër për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

  Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?

  A: Shembull ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 2-4 javë varet nga sasia e rendit 

  Q3. A keni ndonjë kufi moq për LED Light dush mënyrë pasqyrë?

  A: MOQ ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është në dispozicion

  Q4. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?

  A: Ne zakonisht anije nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Kjo zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Airline dhe të anijeve në det edhe fakultative.

  Q5. Si për të vazhduar një urdhër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: 1. na tregoni kërkesat tuaja apo aplikimit.
  Quote 2.we bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  3. klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.
  4. Ne organizojmë prodhimin.

  Q6. A është në rregull për të printuar logon time në produkt?

  A: Po. Ju lutem na informoni formalisht para prodhimit tonë dhe për të konfirmuar e projektimit në radhë të parë të bazuar në mostrën tonë.

  Q7: A ju ofrojnë garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 2 vjet garanci për produktet tona.

  Q8: Si të merren me të meta?

  A: 1. Prodhimet tona janë prodhuar në sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak
  se 0.2%.
  2. Gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojë dritat e reja me qëllim të ri për sasi të vogla. Për
  produktet e dëmtuar grumbull, ne do të riparimin e tyre dhe resend e tyre për ju, ose ne mund të diskutuar zgjidhje i
  ncluding ri-thirrje në bazë të gjendjes reale.

  Fabrika Quote FYI
  Na kontaktoni

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !