Custom Size Smart Digital Clock and Temperature Display Bathroom Mirror LED | JIAJIE - China Huizhou Jiajie Hardware Electronics

Custom Size Smart Digital Clock and Temperature Display Bathroom Mirror LED | JIAJIE

Përshkrim i shkurtër:

polished nickel bathroom mirror,bevelled edge bathroom mirror,small oval bathroom mirror;Engaged in product production and sales for 20 years, excellent quality, high quality and low price…


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Jiajie
  Numri Modeli:
  JJ-0026
  Feature:
  Ndriçuar, Zmadhues
  Mirror Formë:
  Parregullt, Sheshi / Round / Rectangle / Oval / romb / Custom Shape
  Lloji:
  Bath Pasqyra, Frameless Pasqyra, Bath Pasqyra
  Produkt Seria:
  Mirror Lehta
  funksioni:
  Customized (dritë LED, Anti-mjegull, orën ekranit, shfaqje Temperatura)
  dimension:
  Customized (500x700mm, 800x600mm ...)
  Burim drite:
  SMD LED Chips, verdhë, të bardhë
  IP Vlerësurat:
  IP44
  materiali:
  Enviromental Silver Glass
  Typle Montimi:
  Wall Kalorësisë
  wattage:
  2x14W
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Custom Size Smart Digital Clock and Temperature Display banjo Mirror LED
  mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi margaritar
  kuti brendshme
  1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  port
  Guanzhou / Shenzhen
  Koha Lead :
  1-25 ditë pas depozitimit

  përshkrim i produktit

  Custom Size të Smart orë dixhitale dhe temperatura Display banjo Mirror LED

  Product Information
  lloj
  Bath Mirror, Mirror Frameless
  funksion

  customized:

  LED Light / Anti-mjegull / Temperatura Display / Clock Display
  material
  Enviromental Silver Glass + High Lehta Llambë
   

  dimension

  500x600mm, 500 cm 700,600x800mm, 600x1000mm, 700x1200mm, 800x1500mm, Φ600mm, Φ700mm, Φ800mm
  tension Retated
  120V ~ 277V
  instalim
  Wall Kalorësisë
  ngjyra të lehta
  Verdhë / të bardhë
  Garanci
  2 vjet
  Features
  1
  Silver mbështetur pasqyrë, në mënyrë efektive mund të parandaluar njollat ​​e zeza, jo e lehtë për të gërryer.
  2
  Mjegull rezistente, me jastëk të nxehtë DEMISTER, të mbajtur larg nga imazhet fuzzy.
  3
  IP44 i papërshkueshëm nga uji të vlerësuarat, të sigurt për zonat banjo 2 & 3.
  4
  High kaloni ndjeshme sensor, thjesht shpullë dorën tuaj për ta kthyer atë në, varg efektive brenda 300mm.
  5
  tensionit të ulët furnizimit me energji DC, ngarje heshtur pa zhurmshme.
  6
  Best running, gotë të ftohtë për të prekur.
  7
  50.000 orë të jetës vlerësuar.
  8
  Lehtë për të instaluar, mur rritet.
  9
  Asnjë mirëmbajtje, shumë e lehtë për të pastruar.
  ODM dhe OEM
  1
  Custom dispozicion: wattages, Lumens, Shapes, Dimensions, Switches, etj
  2
  Objektet shtesë: Display Time, berber Socket, Wireless Sound, Alcohol Tester, etj
  LED Dritë Engine
  1
  Burim drite:
  LED SMD Chips
  2
  input:
  120V-277V AC 50 / 60Hz
  3
  CCT:
  2700K-6500K
  4
  CRI:
   > 80%
  5
  PF:
  > 0.98
  6
  Zmadhimi:
  2x ose 5x ose 7 ose 10X ose të përshtatur
  përdorim

  PROJEKTET 1.OFFICE - Zyra Ndërtesat, Qendrat Tregtare, dyqan me pakicë, Grocery Stores, Movie Theaters, Sport Arena dhe Arenas, Make Up & Dance Studios, publike & Facilities2.HOSPITALITY projektet e komunitetit - Hotel, Resorts, motele, Bed & breakfasts, bujtina , anijet turistike, restorante, bare, klube nate, Kafenetë, Spitale, Hospices & Salon

  PROJEKTE 3.RESIDENTIAL - Houses, Condominiums, Apartments, Homes Retirement, Komunitetet, salcë Room, gjumi dhe banjo

  Modern Bath Mirror
  Procesi i prodhimit
  Paketimi & dorëzimit
  Custom Size të Smart orë dixhitale dhe temperatura Display banjo Mirror LED
   
  paketim
  Mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi perla
  kuti e brendshme, 1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  dorëzim
  Shembull: 1-5 ditë 

  Mass: 10 ~ 25 ditë pas depozitimit

  Quote fabrikë & ODM

  CREATE Mirror TUAJ

  Nuk mund të gjeni saktësisht se çfarë ju jeni duke kërkuar për të? Ne mund të krijojë pasqyra fantastike me porosi për të përmbushur nevojat unike designers brendshme. Ju lutemi të përcaktojë çdo opsion më poshtë që të rregulloje porosinë tuaj.

  kompania e Informacionit

  Ato na besoni:

  FAQ

  Q1. A mund të ketë një mënyrë mostër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: Po, ne mirëpresim mënyrë mostër për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

  Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?

  A: Shembull ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 2-4 javë varet nga sasia e rendit 

  Q3. A keni ndonjë kufi moq për LED Light dush mënyrë pasqyrë?

  A: MOQ ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është në dispozicion

  Q4. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?

  A: Ne zakonisht anije nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Kjo zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Airline dhe të anijeve në det edhe fakultative.

  Q5. Si për të vazhduar një urdhër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: 1. na tregoni kërkesat tuaja apo aplikimit.
  Quote 2.we bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  3. klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.
  4. Ne organizojmë prodhimin.

  Q6. A është në rregull për të printuar logon time në produkt?

  A: Po. Ju lutem na informoni formalisht para prodhimit tonë dhe për të konfirmuar e projektimit në radhë të parë të bazuar në mostrën tonë.

  Q7: A ju ofrojnë garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 2 vjet garanci për produktet tona.

  Q8: Si të merren me të meta?

  A: 1. Prodhimet tona janë prodhuar në sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak
  se 0.2%.
  2. Gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojë dritat e reja me qëllim të ri për sasi të vogla. Për
  produktet e dëmtuar grumbull, ne do të riparimin e tyre dhe resend e tyre për ju, ose ne mund të diskutuar zgjidhje i
  ncluding ri-thirrje në bazë të gjendjes reale.

  Na kontaktoni

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !