Wall Magnifying Mirror Bathroom-Make Up China Top 10 Supplier Magic Photobooth Mirror Decorative Infinity Bathroom Wall Mirror | jiajie - China Huizhou Jiajie Hardware Electronics

Wall Magnifying Mirror Bathroom-Make Up China Top 10 Supplier Magic Photobooth Mirror Decorative Infinity Bathroom Wall Mirror | jiajie

Përshkrim i shkurtër:

magnifying bathroom mirror with light-The LED mirror is sturdy and durable. The glass and LED lights are all subject to rigorous testing of the material.;Type:bathroom makeup mirror,backlit bathroom mirror;Dimension:Customized(24 bathroom mirror,48 inch wide bathroom mirror,72 bathroom mirror…)


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Jiajie
  Numri Modeli:
  JJ-0006
  Feature:
  Ndriçuar, Zmadhues
  Mirror Formë:
  Drejtkëndësh, Sheshi / Round / Rectangle / Oval / romb / Custom Shape
  Lloji:
  Pasqyra Bath, Pasqyra Frameless
  Produkt Seria:
  Mirror Lehta
  funksioni:
  Customized (dritë LED, Anti-mjegull, orën ekranit, shfaqje Temperatura)
  dimension:
  Customized (500x700mm, 800x600mm ...)
  Burim drite:
  SMD LED Chips, verdhë, të bardhë
  IP Vlerësurat:
  IP44
  materiali:
  Enviromental Silver Glass
  Typle Montimi:
  Wall Kalorësisë
  wattage:
  2x14W
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Make Up China Top 10 Supplier Magic Photobooth Mirror Decorative Infinity Banjo Wall Mirror
  mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi margaritar
  kuti brendshme
  1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  port
  Guanzhou / Shenzhen
  Koha Lead
  10-30 ditë pas depozitimit

  përshkrim i produktit

  Make Up China Top 10 Supplier Magic Photobooth Mirror Decorative Infinity Banjo Wall Mirror

  Product Information
  lloj
  Bath Mirror, Mirror Frameless
  funksion
  customized:
  LED Light / Anti-mjegull / Temperatura Display / Clock Display
  material
  Enviromental Silver Glass + High Lehta Llambë
   

  dimension

  500x600mm, 500 cm 700,600x800mm, 600x1000mm, 700x1200mm, 800x1500mm, Φ600mm, Φ700mm, Φ800mm
  tension Retated
  120V ~ 277V
  instalim
  Wall Kalorësisë
  ngjyra të lehta
  Verdhë / të bardhë
  Garanci
  2 vjet
  Features
  1
  Silver mbështetur pasqyrë, në mënyrë efektive mund të parandaluar njollat ​​e zeza, jo e lehtë për të gërryer.
  2
  Mjegull rezistente, me jastëk të nxehtë DEMISTER, të mbajtur larg nga imazhet fuzzy.
  3
  IP44 i papërshkueshëm nga uji të vlerësuarat, të sigurt për zonat banjo 2 & 3.
  4
  High kaloni ndjeshme sensor, thjesht shpullë dorën tuaj për ta kthyer atë në, varg efektive brenda 300mm.
  5
  tensionit të ulët furnizimit me energji DC, ngarje heshtur pa zhurmshme.
  6
  Best running, gotë të ftohtë për të prekur.
  7
  50.000 orë të jetës vlerësuar.
  8
  Lehtë për të instaluar, mur rritet.
  9
  Asnjë mirëmbajtje, shumë e lehtë për të pastruar.
  ODM dhe OEM
  1
  Custom dispozicion: wattages, Lumens, Shapes, Dimensions, Switches, etj
  2
  Objektet shtesë: Display Time, berber Socket, Wireless Sound, Alcohol Tester, etj
  LED Dritë Engine
  1
  Burim drite:
  LED SMD Chips
  2
  input:
  120V-277V AC 50 / 60Hz
  3
  CCT:
  2700K-6500K
  4
  CRI:
   > 80%
  5
  PF:
  > 0.98
  6
  Zmadhimi:
  2x ose 5x ose 7 ose 10X ose të përshtatur
  përdorim
  1.OFFICE PROJECTS – Office Buildings, Shopping Centers, Retail Store, Grocery Stores, Movie Theaters, Sports Stadiums & Arenas, Make Up & Dance Studios, Public & Community Facilities2.HOSPITALITY PROJECTS – Hotel, Resorts, Motels, Bed & Breakfasts, Inns, Cruise Ships, Restaurants, Bars, Nightclubs, Cafes, Hospitals, Hospices & Salon3.RESIDENTIAL PROJECTS – Houses, Condominiums, Apartments, Retirement Homes, Communities,Dressing Room,Bedroom & Bathroom
  Modern Bath Mirror
  Procesi i prodhimit
  Paketimi & dorëzimit
  Make Up Kina Top 10 Furnizuesi Magic Mirror photobooth Decorative Infinity Banjo Wall Mirror 
   
  paketim
  Mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi perla
  kuti e brendshme, 1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  dorëzim
  Shembull: 1-5 ditë 

  Mass: 10 ~ 25 ditë pas depozitimit

  kompania e Informacionit
  Fabrika Quote FYI
  FAQ

  Q1. A mund të ketë një mënyrë mostër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: Po, ne mirëpresim mënyrë mostër për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

  Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?

  A: Shembull ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 2-4 javë varet nga sasia e rendit 

  Q3. A keni ndonjë kufi moq për LED Light dush mënyrë pasqyrë?

  A: MOQ ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është në dispozicion

  Q4. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?

  A: Ne zakonisht anije nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Kjo zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Airline dhe të anijeve në det edhe fakultative.

  Q5. Si për të vazhduar një urdhër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: 1. na tregoni kërkesat tuaja apo aplikimit.
  Quote 2.we bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  3. klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.
  4. Ne organizojmë prodhimin.

  Q6. A është në rregull për të printuar logon time në produkt?

  A: Po. Ju lutem na informoni formalisht para prodhimit tonë dhe për të konfirmuar e projektimit në radhë të parë të bazuar në mostrën tonë.

  Q7: A ju ofrojnë garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 2 vjet garanci për produktet tona.

  Q8: Si të merren me të meta?

  A: 1. Prodhimet tona janë prodhuar në sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak
  se 0.2%.
  2. Gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojë dritat e reja me qëllim të ri për sasi të vogla. Për
  produktet e dëmtuar grumbull, ne do të riparimin e tyre dhe resend e tyre për ju, ose ne mund të diskutuar zgjidhje i
  ncluding ri-thirrje në bazë të gjendjes reale.

  Na kontaktoni

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !