Bathroom Mirror-Round Electronic Anti-fog White Yellor Blue Light LED Backlit Wall-Mounted diameter 24" 27" 32" Touch Screen Bathroom Mirror LED | jiajie - China Huizhou Jiajie Hardware Electronics

Bathroom Mirror-Round Electronic Anti-fog White Yellor Blue Light LED Backlit Wall-Mounted diameter 24" 27" 32" Touch Screen Bathroom Mirror LED | jiajie

Përshkrim i shkurtër:

wall mounted bathroom mirror-LED mirror with intelligent touch button control, This touch sensor is gentle and intelligent, you can turn on and off the LED at will;Type:bathroom wall mirror,bathroom light mirror;Dimension:Customized(48 inch bathroom mirror,36 x 36 bathroom mirror,30 x 40 bathroom mirror…)


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Jiajie
  Numri Modeli:
  JJ-0023
  Feature:
  Ndriçuar, Zmadhues
  Mirror Formë:
  Round, Sheshi / Round / Rectangle / Oval
  Lloji:
  Pasqyra Bath, Pasqyra Frameless
  Produkt Seria:
  Mirror Lehta
  funksioni:
  Customized (dritë LED, Anti-mjegull, orën ekranit, shfaqje Temperatura)
  dimension:
  Customized (500x700mm, 800x600mm ...)
  Burim drite:
  SMD LED Chips, verdhë, të bardhë
  IP Vlerësurat:
  IP44
  materiali:
  Enviromental Silver Glass
  Typle Montimi:
  Wall Kalorësisë
  wattage:
  2x14W
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Round Electronic Anti-fog White Yellor Blue Light LED Backlit Wall-Mounted diameter 24″ 27″ 32″ touch Screen Banjo Mirror LED
  mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi margaritar
  kuti brendshme
  1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  port
  Guanzhou / Shenzhen
  Koha Lead
  10-30 ditë pas depozitimit

  përshkrim i produktit

  Round Electronic Anti-fog White Yellor Blue Light LED Backlit Wall-Mounted diameter 24″ 27″ 32″ touch Screen Banjo Mirror LED 

  Product Information
  lloj
  Bath Mirror, Mirror Frameless
  funksion
  customized:
  LED Light / Anti-mjegull / Temperatura Display / Clock Display
  material
  Enviromental Silver Glass + High Lehta Llambë
   

  dimension

  500x600mm, 500 cm 700,600x800mm, 600x1000mm, 700x1200mm, 800x1500mm, Φ600mm, Φ700mm, Φ800mm
  tension Retated
  120V ~ 277V
  instalim
  Wall Kalorësisë
  ngjyra të lehta
  Verdhë / të bardhë
  Garanci
  2 vjet

  Features

  Mbështetur 1.Silver pasqyrë, në mënyrë efektive mund të parandaluar njollat e zeza, jo e lehtë për të gërryer.
  2.Fog resistant, with heated demister pad, keep away from fuzzy images.
  3.IP44 waterproof rated, safe for bathroom zones 2 & 3.
  4.High sensitive sensor switch, simply swipe your hand to turn it on, effective range within 300mm.
  5.Low voltage DC power supply, silent driving without noisy.
  6.Cool running, cool glass to touch.
  7.50,000 hours estimated life.
  8.Easy to install, wall mounts.
  9.No maintenance, very easy to clean.

  LED Dritë Engine

  Burimi 1.Light: LED SMD Chips

  2.Input: 120V-277V AC 50 / 60Hz

  3.CCT: 2700K-6500K

  4.CRI> 80%

  5.PF> 0.98

  6.Magnification: 5x ose 7 ose 10X ose të përshtatur

  ODM dhe OEM

  1.Custom dispozicion: wattages, Lumens, Shapes, Dimensions, Switches, etj

  2.Objects shtesë: Display Time, berber Socket, Wireless Sound, Alcohol Tester, etj

    përdorim

     1.Bathroom, dhoma gjumi, dhomë salcë

     2. Hotel, Spitali, Salon

  Modern Bath Mirror
  Procesi i prodhimit
  Paketimi & dorëzimit
  Round Electronic Anti-fog White Yellor Blue Light LED Backlit Wall-Mounted diameter 24″ 27″ 32″ Touch Screen banjo Mirror LED  
   
  paketim
  Mbrojtur nga polisterol plotë dhe leshi perla
  kuti e brendshme, 1pc / kuti kartoni
  Drita jonë pasqyrë vjen për përdoruesit pa asnjë thyerje
  dorëzim
  Shembull: 1-5 ditë 

  Mass: 10 ~ 25 ditë pas depozitimit

  Fabrika Quote FYI
  kompania e Informacionit
  FAQ

  Q1. A mund të ketë një mënyrë mostër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: Po, ne mirëpresim mënyrë mostër për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

  Q2. Po në lidhje me kohën të çojnë?

  A: Shembull ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 2-4 javë varet nga sasia e rendit 

  Q3. A keni ndonjë kufi moq për LED Light dush mënyrë pasqyrë?

  A: MOQ ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është në dispozicion

  Q4. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?

  A: Ne zakonisht anije nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Kjo zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Airline dhe të anijeve në det edhe fakultative.

  Q5. Si për të vazhduar një urdhër për të udhëhequr pasqyrë të lehta dush?

  A: 1. na tregoni kërkesat tuaja apo aplikimit.
  Quote 2.we bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
  3. klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.
  4. Ne organizojmë prodhimin.

  Q6. A është në rregull për të printuar logon time në produkt?

  A: Po. Ju lutem na informoni formalisht para prodhimit tonë dhe për të konfirmuar e projektimit në radhë të parë të bazuar në mostrën tonë.

  Q7: A ju ofrojnë garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 2 vjet garanci për produktet tona.

  Q8: Si të merren me të meta?

  A: 1. Prodhimet tona janë prodhuar në sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak
  se 0.2%.
  2. Gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojë dritat e reja me qëllim të ri për sasi të vogla. Për
  produktet e dëmtuar grumbull, ne do të riparimin e tyre dhe resend e tyre për ju, ose ne mund të diskutuar zgjidhje i
  ncluding ri-thirrje në bazë të gjendjes reale.

  Related Question

  how to mount bathroom mirror

  Na kontaktoni

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !